PROMOCJA!

Oferujemy rabat – 10% dla przedstawicieli handlowych.

WITAMY

Hotel Avion jest zlokalizowany w centrum Świdnika, miasta z lotniczą historią i tradycjami, jedynie 13 km od Starego Miasta w Lublinie. Oferujemy 40 pokoi na ponad 100 miejsc noclegowych w standardach dopasowanych do Państwa potrzeb.

POKOJE I CENNIK

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i dokonania rezerwacji poprzez przystępny system rezerwacyjny.

STANDARD

Pokój Standard 1 i 2 -osobowy to doskonałe rozwiązanie, dla tych którzy w trakcie podróży cenią sobie wygodę. W 24 pokojach zapewniamy dostęp do bezpłatnego bezprzewodowego internetu i telewizji kablowej. W większości pokoi znajdują się dwa osobne łóżka, w trzech z nich łoża małżeńskie.

  • 1 os. 80 zł/doba
  • 2 os. 120 zł/doba
  • ŚNIADANIE 15 ZŁ/OS.
REZERWUJ

APARTAMENT

Hotel Avion oferuje swoim gościom trzy przestronne Apartamenty, idealne na dłuższe pobyty lub dla rodzin podróżujących z dziećmi. W apartamencie znajduje się łoże małżeńskie, rozkładana kanapa, lodówka oraz serwis herbaciany.

  • 200 zł/doba
  • Śniadanie 15 zł/os.
REZERWUJ

STANDARD TURYSTYCZNY

Pokoje w Standardzie Turystycznym 2-6 osobowe doskonale sprawdzają się jako kwatery pracownicze. Oferujemy je Państwu w atrakcyjnej cenie, która dodatkowo podlega negocjacji podczas dłuższych pobytów. Pokoje posiadają podstawowe wyposażenie, łazienki oraz telewizory. Dla gości dostępna jest także wyposażona kuchnia.

  • 41 ZŁ/OS./DOBA
REZERWUJ

KONTAKT

Hotel Avion

ul. Niepodległości 13,
21-040
Świdnik,
tel. +48 81 751 72 85
rezerwacja@avionhotel.pl

Manager
Anna Dmowska
anna.dmowska@avionhotel.pl

DOJAZD

Z Lublina trasą S17 w stronę Zamościa/Chełma

Wyznacz trasę
;